Pożegnanie ks. Michaela

” Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem” ( Koh 3,1)

Dnia 5 lipca br. o godzinie 9:00 została odprawiona Msza Święta, która była mszą pożegnalną.
Ks. Michael po kilkuletniej posłudze w naszej parafii, po ukończeniu studiów i obronie pracy doktorskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim wraca do Nigerii.

Był On z nami zaskarbiając sobie w tym czasie sympatię parafian. I chociaż będzie nam Go brakowało, to za radą św. Pawła ” W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola w Jezusie Chrystusie względem was” (1 Tes 5, 18) z radością dziękujemy Panu Bogu za Jego obecność, za każdą mszę świętą, za nabożeństwa, sakramenty, za uśmiech i wspólną modlitwę…

Ks. Michael od przedstawicieli wspólnot parafialnych i od ks. Proboszcza usłyszał wiele szczerych słów podziękowań oraz otrzymał dary na dalszą posługę kapłańską.

Ks. Michael pochodzi z Afryki Zachodniej z Nigerii. Urodził się w czerwcu 1980 roku. Ma trzech braci i dwie siostry. Szkołę podstawową i średnią ukończył w Nigerii, wstąpił do seminarium, a w 2010 przyjął święcenia kapłańskie. Po święceniach pracował jako wikariusz, a także uczył filozofii moralnej w seminarium. Od 2014 był studentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II.

A tak Go zapamiętamy: