Skip Navigation
 

Festiwal Pieśni Religijnej

 

I Festiwal Pieśni Religijnej


Dnia 16 września w Parafii Św. Antoniego Padewskiego w Kraśniku odbył się I Festiwal Pieśni Religijnej. Organizatorami przeglądu była działająca przy parafii Akcja Katolicka, wspierana przez księdza proboszcza Wiesława Szlassę, oraz cała wspólnota parafialna.

II Festiwal Pieśni Religijnej

Już po raz drugi, 14 września, w parafii św. Antoniego Padewskiego w Kraśniku odbył się Festiwal Pieśni Religijnej „Nie lękajcie się”. Organizatorami przeglądu, podobnie jak w roku ubiegłym, była Akcja Katolicka działająca przy tamtejszej parafii, dzielnie wspierana przez ks. Proboszcza Wiesława Szlassę oraz całą wspólnotę parafialną.

III Festiwal Pieśni Religijnej

Już po raz trzeci, 13 września 2009 r., przy parafii pw. Św. Antoniego Padewskiego w Kraśniku zorganizowany został Festiwal Piosenki Religijnej „Nie lękajcie się”.

Jak co roku organizatorem przeglądu był proboszcz parafii ks. Wiesław Szlassa wraz z parafialnym oddziałem Akcji Katolickiej.

IV Festiwal Pieśni Religijnej

W parafii p.w. Św. Antoniego w Kraśniku już po raz 4 odbył się Festiwal Piosenki Religijnej.

V Festiwal Pieśni Religijnej

Już po raz piąty, 11 września, w parafii św. Antoniego Padewskiego w Kraśniku odbył się Festiwal Pieśni Religijnej „Nie lękajcie się”. Organizatorami przeglądu, podobnie jak w latach ubiegłych, była Akcja Katolicka działająca przy tamtejszej parafii, dzielnie wspierana przez ks. Proboszcza Wiesława Szlassę oraz całą wspólnotę parafialną.

VI Festiwal Pieśni Religijnej

,,Nie lękajcie się ‘’ –słowa Jana Pawła II to hasło Festiwalu Pieśni Religijnej, który odbył się 9 września

VIII Festiwal Piosenki Religijnej " Nie lękajcie się"

Galeria zdjęć i protokół z posiedzenia Jury